Комерційний відділ

Бублик Юлія

Керівник відділу продажів
Моє ім'я Юлія. Працюю в компанії з 2012 року. Два роки працювала продавцем-консультантом, протягом наступних трьох років – менеджером зовнішньоекономічної діяльності. У 2016 році компанія запустила новий проект з продажу діагностичного обладнання на західний ринок. Проект успішно розвинувся і наприкінці 2017 року я очолила відділ «Продажі ЗЕД». Зараз ми з командою активно просуваємо проект, динамічно ростемо та розвиваємося, долаючи всі труднощі й підкоряючи нові вершини.

Попович Анастасія

Менеджер з продажів
Моє ім'я Анастасія. Мої обов'язки в компанії: підтримувати та поповнювати базу клієнтів, підвищувати лояльність до нашої компанії й бренду, продавати послуги та товари. Моя позиція цікава, бо спілкуючись з успішними людьми, вчуся, дізнаюся багато нового від них. Компанія регулярно надає можливість проходити тренінги та навчання.
Розвиватися у напрямку продажів, приносити прибуток компанії, допомагати та навчати нових співробітників – мої основні пріоритети.

Волошина Дарія

Менеджер з продажів
Моє ім'я Дарія. Я менеджер з продажу у відділі ЗЕД. Моє коло обов'язків: консультування клієнтів по нашій продукції та питанням, які пов'язані з міжнародним постачанням, укладанням угод, продажем обладнання. Спілкування з клієнтами дає мені краще уявлення про їхні потреби, покращує мої міжособистісні та комунікаційні навички й дає досвід, необхідний для мого майбутнього зростання.
Вільно володію російською, українською, англійською мовами, а також французькою мовою на базовому рівні.

Мусулега Сергій

Менеджер з продажів
Моє ім'я Сергій. Працюю менеджером зі збуту: спілкуюся з клієнтами, проводжу переговори, складаю угоди, працюю з супутньою документацією. Відчуваю, що маю талант «продавати», а це дійсно важливо, тому що моя заробітна платня безпосередньо залежить від результатів роботи. Надихає робота з людьми, виявляю інтереси клієнта та даю йому зрозуміти, що можу допомогти у розв'язанні його питань. Також мені цікава технічна частина – розбираюся в обладнанні, яке продаю, мені подобається обговорювати з клієнтами технічні тонкощі.
Крім цього, дуже ціную свою роботу та колектив, у якому я працюю.

Смородська Валентина

Менеджер з продажів
Моє ім'я Валентина. Я менеджер з продажу, можу говорити з клієнтами декількома мовами: російською, українською, англійською, іспанською та італійською. Вважаю свою професію перспективною та потрібною. Головна вимога, яка допомагає мені досягати успіху, це – комунікабельність, активність та позитивне ставлення до клієнтів й взагалі до життя. Робота менеджера цікава та різнобічна. Мені подобається обладнання, яке виробляє компанія, тому продавати вмію й люблю, звідси й хороші результати.
У вільний час займаюся виготовленням hand-made речей, а ще багато подорожую, люблю кататися на роликах та грати у пейнтбол.

Громенко Ігор

Менеджер з продажів
Моє ім'я Ігор. В мої обов'язки входить консультація клієнтів по обладнанню та по підбору інструменту, також складання договорів та відправка товару клієнтам. Мені подобається займана посада, бо я люблю спілкуватися з людьми та розв'язувати складні питання. Я вніс великий вклад в роботу компанії, і на цьому не буду зупинятися, так само буду продовжувати шукати клієнтів та партнерів.
Я товариська людина й мені цікаво спілкуватися з новими людьми та отримувати від них досвід, тому продовжую розвивати себе.

Літвінов Олексій

Менеджер з продажів
Моє ім'я Олексій. Вважаю, що моя посада в компанії, одна з найперспективніших – я менеджер з продажу. Вмію викликати прихильність до себе клієнтів, легко знаходжу спільну мову з різними людьми, але головне в моїй роботі це – укласти угоду та отримати результат. Я дуже відповідально ставлюся до своїх обов'язків: знаю весь асортимент товару та його особливості, вмію знаходити клієнтів та встановлювати з ними довірчі відносини, вмію вести переговори, формулювати бізнес-пропозиції. Люблю свою роботу та результати, які вона приносить.
Вільний час присвячую активного відпочинку та своєму головному хобі – риболовлі.