Відділ маркетингу

Скороденко Ярослав

Керівник відділу маркетингу
Моє ім'я Ярослав. Моє основне завдання в компанії – організація ефективної роботи відділу маркетингу: будова маркетингової стратегії, запуск рекламних кампаній (GA, Яндекс, FB), робота з пошукової оптимізації (SEO), організація міжнародних виставок, аналітична робота. Зростання впізнаваності бренду MSG Equipment, відкриття представництв в провідних країнах світу, розширення асортименту товарів та послуг, збільшення виробничих потужностей, створення нових напрямків у виробництві – найближчі перспективи компанії. Використовую свої знання, професійні навички та досвід для вирішення спільних завдань.
Особистісний та професійний ріст – мої пріоритети.

Барановський Станіслав

Дизайнер
Моє ім'я Станіслав. У компанії я займаюся створенням рекламних банерів, матеріалів для соціальних мереж, інтерфейсу програм, UI / UX, поліграфією, а іноді допомагаю в розробці інтер'єру. Мені цікава позиція, яку я займаю, бо я можу реалізувати свої ідеї та навички, поліпшити їх та розвиватися у всіх напрямках дизайну. Будова привабливого бренду, підвищення його впізнаваності – моя мета! Я працюю із задоволенням, в дружньому колективі, вчуся новому. Упевнений, що, маючи в роботі все вищеперелічене, це буде впливати на мій «внутрішній світ» позитивно та транслюватися на мою сім'ю й оточення.
У майбутньому планую створити внутрішню або автономну студію дизайну.

Воробйова Юлія

Перекладач
Моє ім'я Юлія. Я перекладач – знаю англійську та французьку мови. Володію різними техніками перекладу. Люблю англійську мову, мені приносить велике задоволення сам процес перекладу та результат. Підходжу до своєї роботи відповідально, розбираюся у термінології, вичитую тексти та редагую їх.
Я відповідаю за забезпечення взаємодії сторін й за те, що інформація буде донесена до клієнта без змін.
У вільний час подорожую, читаю хороші книги та дивлюся хороші фільми.