Відділ навчання та технічної підтримки

Кулієв Рінат

Технічний фахівець
Моє ім'я Рінат. У компанії маю багато обов'язків: знайомство клієнтів компанії з широкими можливостями нашої продукції та навчання їх тонкощам діагностики та ремонту окремих систем й агрегатів автомобіля, допомога у створенні фото та відео для соціальних мереж, вирішення технічних завдань та ін. Мені цікава ця позиція тим, що часто треба вирішувати різнопланові завдання. MSG Equipment чекають хороші перспективи у сфері автомобільного сервісу, а також виробництва спеціального обладнання. Зі свого боку, постараюся поліпшити процеси всередині компанії пошуком важливих рішень.
Розвиваюся не тільки в професійному плані, а й просто як особистість.

Єрьомін Валентин

Технічний фахівець
Моє ім'я Валентин. В мої обов'язки входить навчання клієнтів, пошук нової інформації та збагачення власного досвіду в рамках обраної мною тематики.
Я повністю задоволений своєю професією. MSG Equipment – це компанія, яка вдосконалює галузь ремонту та обслуговування автомобілів, весь час підвищуючи рівень якості та розширюючи спектр послуг, що надаються. Упевнений, ми і далі будемо нарощувати темпи, відкриваючи нові горизонти для себе та наших клієнтів.
Моїм пріоритетом є пошук нових, точних відповідей на будь-які питання. Серед безлічі обсягу інформації я залишаю для себе головне.

Толсторебров Олександр

Технічний фахівець
Моє ім'я Олександр. В мої обов'язки входить навчання за напрямами EPS і кліматичні системи. Дана посада дуже цікава різноманітністю роботи та спілкуванням з величезною кількістю різних людей. Компанія дуже швидко росте, тому в майбутньому я бачу компанію і з величезними перспективами. Як технічний фахівець, можу показати людям наскільки професійно ми підходимо до нашої роботи, а також допомогти в розвитку персоналу всередині компанії.
Найефективніша стратегія – знайти те, що робить вас щасливим. Це найголовніше для мене.

Соколов Сергій

Тестувальник
Моє ім'я Сергій. В мої обов'язки входить техпідтримка клієнтів, стосовно усього обладнання, по усіх можливих питаннях від експлуатації до рекламації. Так само я займаюся ремонтом обладнання, яке приїжджає до нас на гарантійний та негарантійний ремонт.
Я люблю свою роботу, спілкування з новими людьми заряджає мене позитивною енергією. Надалі планую продовжувати свою професійну діяльність в цій компанії й бачу велику перспективу в автомобільній галузі.
Я хочу рости, розвиватися, прагнути до самовдосконалення. Хочу стати краще.

“Коня можна підвести до води, але напитися він може тільки сам ...”

Красюк Олександр

Технічний письменник
Моє ім'я Олександр. У компанії я працюю технічним письменником. Складаю описи для карток товару, пишу технічну документацію та інструкції для користувачів, а також інформаційні статті для сайту. Можу пояснювати та описати технічно складні речі, простою людською мовою. У мої обов'язки входить спілкування з технічними фахівцями, маркетологами, менеджерами – моя робота дуже творча та цікава.
У вільний від роботи час віддаю перевагу активному відпочинку – це велопрогулянки та рибалка. Ще я захоплююся моделізмом, збираю моделі та макети різної техніки.