Відділ проектування та розробки

Ніконов Олександр

Керівник відділу розробки
Моє ім'я Олександр. Мої основні обов'язки: поповнення номенклатури продукції, а також її презентація. Моя професія цікава тим, що я маю можливість виконувати саме ту роботу, яку ціную найбільше, я люблю створювати щось нове. Вважаю, що ми ще на самому початку свого шляху й існує маса вершин, які нам належить підкорити. Я поділяю всі цілі нашої компанії і буду робити все можливе щоб наблизити їх.
Обожнюю автомобілі та все, що з ними пов'язано. Постійно цікавлюся новими розробками.

Попов Сергій

Керівник відділу НДДКР
Моє ім'я Сергій. Мої основні обов'язки в компанії: управління проектами по НДДКР, формування бюджету, контроль виконання робіт, взаємодія із замовником, оцінка науково-технічного проекту та його застосовності в серійних продуктах, оцінка економічних показників. Ця посада дуже цікава, я постійно перебуваю у пошуку чогось нового. Оскільки компанія не зупиняється на досягнутому, – перспективи дуже великі, над чим і працюю вже понад 10 років.
Крок назустріч невідомому, випробування самого себе – моя мета!

Приходько Максим

Програміст
Моє ім'я Максим. У компанії займаюся розробкою програмного забезпечення, зокрема розширенням та підтримкою функціоналу стенду MS561, дослідженням принципів роботи інтерфейсів у різних автомобілях, розробкою програм для нового обладнання. Моя робота – це захопливі логічні головоломки, в прагненні розробити краще програмне забезпечення для нашого обладнання. Найближчі перспективи, які особисто я можу виділити, це розширення ринків, поліпшення якості обслуговування.
Розвиваюся в області інформаційних технологій, а це майбутнє будь-якої компанії.