Відділ виробництва і автоматизації

Яловенко Іван

Керівник відділу виробництва
Моє ім'я Іван. Працюю в компанії з 2011 року. Рух по кар'єрних сходах почав з посади комірника, потім рік працював продавцем-консультантом, наступні два роки – торговим представником. У 2015 році перейшов в новий відділ «Обладнання», в підрозділ з продажу діагностичного обладнання в країни СНД. Через рік я став керівником відділу продажів. З 2019 року обіймаю посаду керівника підрозділу «Виробництво» у відділі «Обладнання». Я відповідаю за якісне виготовлення продукції, що випускається та ефективну роботу підрозділу.

Кривошей Сергій

Технолог
Моє ім'я Сергій. Мої основні обов'язки в компанії: вхідний контроль корпусів, підбір комплектуючих до них, розробка схем, методичних посібників, збірка першого зразка, навчання та пусконалагоджувальні роботи при введенні нового зразка, контроль стенду з моменту монтажних робіт і до моменту відвантаження клієнтам. Це дуже цікава, важлива та відповідальна робота, бо ручна збірка стендів вимагає контролю та уваги. У майбутньому бачу компанію та напрямок, як сильну згуртовану команду. Зі свого боку, готовий постійно вдосконалюватися та вчитися.
Вчуся усвідомлювати самого себе та покращую свої особистісні якості.

Китченко Ігор

Майстер ділянки
Моє ім'я Ігор, я майстер ділянки на виробництві. Несу відповідальність за те, що приховано від очей споживача, а саме – за виробництво готових плат для стендів. Мої завдання: знайти та забезпечити відділ радіоелементами, контроль пайки плат, збір та видача комплектів електроніки для установки в стенди. Я контролюю якість та план виконання необхідної кількості плат. Для поліпшення характеристик продукції, що випускається, постійно шукаю нові джерела якісних радіоелементів та розробляю заходи щодо поліпшення процесу пайки. Робота приносить мені задоволення, оскільки сам захоплююся радіоелектронікою з дитинства.
У вільний від роботи час займаюся спортом, відвідую тренажерний зал та басейн. Здорове життя – це життя з рухом!

Ярко Михайло

Менеджер з постачання
Моє ім'я Михайло, я менеджер з постачання. Беру участь в здійсненні розробки проектів, поточних планів та балансів матеріально-технічного забезпечення виробничої програми. Шукаю постачальників, орієнтуючись на якість пропонованих матеріально-технічних ресурсів, створюю сприятливі умови для поставок. Укладаю договори з постачальниками. Проводжу оцінку умов, чинних договорів, на предмет якості виконання зобов'язань постачальниками для прийняття рішень про пошук нових постачальників. Забезпечую доставлення матеріальних ресурсів від постачальників та продавців, керуючись передбаченими в договорах умовами та термінами.
Завжди досягаю поставлених цілей, наполегливий та пунктуальний. Люблю рух, автомобілі та велосипеди, а також проводити час на природі.