Automechanika Istanbul 2019 – ми вже готові!

MSG Equipment на виставці Automechanika Istanbul 2019

На виставці Automechanika Istanbul 2019 ми продемонструємо продукцію власного виробництва – обладнання та спецінструмент для автосервісів MSG Еquipment.

Запрошуємо всіх учасників та гостей виставки в Туреччині відвідати наш стенд А120, хол 14. Обіцяємо, ви дізнаєтеся багато нового, корисного та цікавого!

Знайомтеся з деякими нашими бестселерами:

  • Контролер MS561 – симулятор автомобіля для швидкої та точної діагностики агрегатів кермового управління з електропідсилювачем. Універсальний прилад може використовуватися не тільки під час ремонту кермових рейок, колонок, насосів ЕГПК, але й при купівлі б/в автозапчастин для перевірки їх справності.
  • Діагностичний стенд MS006 призначений для тестування 12-вольтових автогенераторів. Стенд має просту конструкцію, невеликі габарити. Дозволяє перевірити основні характеристики генераторів, визначити причину несправності, провести контрольне післяремонтне випробування генератора. Обладнання має безліч додаткових можливостей, наприклад, роздрукувати результати діагностики можна відразу після перевірки агрегату.
  • Потужне, високотехнологічне обладнання – стенд MS111 для діагностики та післяремонтного тестування компресорів кондиціонерів авто. Серед переваг даного обладнання: тестування автомобільних кондиціонерів від будь-яких виробників; здатність діагностувати рівень працездатності нових агрегатів та після їх ремонту; діагностика без демонтажу з автомобіля; зручний інтерфейс та багато іншого.
  • Компактний та простий у використанні тестер для соленоїдів MS031 дозволить швидко виміряти параметри тягового реле. Пристрій має сучасний дизайн, дружній інтерфейс меню діагностики, не вимагає особливих навичок використання.
  • Стенд MS101P призначений для якісного очищування трубопроводу системи кондиціонування автомобіля. Завдяки універсальним елементам кріплення, станцію можна без проблем підключати до будь-якого автомобіля, незалежно від виробника та року випуску.
  • Унікальний прилад – тестер MS121 для швидкої та ефективної перевірки електромагнітної муфти та керуючого клапана компресора. Цей спосіб діагностики дуже зручний, оскільки нема потреби видаляти холодоагент з системи кондиціонування автомобіля. Проводити діагностику можна безпосередньо на автомобілі.

На виставку до Туреччини ми веземо наше обладнання та інструменти, які ви не тільки побачите, але й зможете протестувати. Ми покажемо, як працює наше обладнання. На стенді ми влаштували ремонтну зону й продемонструємо, як легко, швидко та якісно виконувати роботу, пов'язану з ремонтом та діагностикою автомобільних систем й вузлів.

Відвідавши наш стенд, ви обов'язково знайдете обладнання, яке допоможе фахівцям автосервісу проводити попередній техогляд та ремонт. Ми пропонуємо якісну продукцію з великим гарантійним терміном експлуатації. Для створення автомобільного обладнання були використані матеріали високої якості, які не піддаються корозії та деформації. Обладнання для діагностики та ремонту автомобілів пройшло безліч досліджень, перевірялося на міцність та придатність до роботи в складних умовах.

Посилаючись на досвід минулих виставок, впевнені, обладнання та інструменти MSG Еquipment обов'язково зацікавлять вас! За якістю наша продукція не поступається європейським аналогам, а за вартістю набагато приємніша.

Наші експерти нададуть власникам автосервісів та СТО консультації з обслуговування автокондиціонерів, стартерів та генераторів, амортизаторів, гальмівних супортів, механізмів кермового управління. Ми покажемо, як використовуючи наше обладнання та інструменти, ви зможете досягти висот у розвитку власного бізнесу.

Всіх відвідувачів нашого стенду чекають каталоги та сувеніри! Будемо раді зустрічі!

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :