Універсальний прилад – MS550

► Прилад MS550 для діагностики кермових рейок без блоку управління на автомобілях японського виробництва

MS550 використовується для діагностики рейок без ЕБУ (найчастіше, це марки авто японських виробників).

В автомобілях японського виробництва для перевірки рейки потрібен і блок управління до рейки, демонтувати який з автомобіля досить складно. Якщо виходить з ладу підсилювач, фахівцю СТО необхідно зняти і передати майстрові по діагностиці кермову рейку. Провести якісну діагностику можливо тільки тоді, коли в наявності є відповідний блок управління. Для перевірки роботи рейки використовується контролер MS561.

Великою перевагою MS550 є те, що даний адаптер замінює рідний блок управління, що без проблем дозволяє провести діагностику електричної частини кермової рейки. За допомогою MS550 можна перевіряти такі частини рейки: колекторний двигун; безколекторний двигун; всі типи датчика моменту; всі типи датчика обертання двигуна. Тестування проводиться в автоматичному або ручному режимах.

Універсальний прилад MS550 дозволить повністю відмовитися від використання інших блоків управління. Купівля такого приладу буде економічно доцільною для автосервісів та СТО, які займаються ремонтом кермової рейки на автомобілях Toyota, Honda, Lexus, Nissan, Suzuki, Mitsubishi, Subaru, Acura.

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :