Акція! Купуй MS561 та отримуй кабель FlexRay у подарунок

► Даруємо покупцям контролера MS561 кабель FlexRay для Audi або BMW

Чи любите ви отримувати подарунки? А ми любимо їх дарувати! Кожен покупець контролера MS561, отримає в подарунок кабель FlexRay для Audi або BMW!

Акція діє з 18.06.19 до 31.07.19

Контролер MS561 необхідний для перевірки працездатності електричних рейок, колонок та електрогідравлічних насосів підсилювачів КУ.

  • Діагностує кермові механізми (на автомобілі й окремо);
  • Імітує роботу агрегатів на автомобілі;
  • Обладнаний OBD роз'ємом для підключення сканера.
  • Нові можливості MS561:
  • Діагностика датчиків крутного моменту електричних рейок з цифровими протоколами.
  • Діагностує кермові рейки, що працюють по протоколу FlexRay для наступних автомобілів: Audi A6 2011-, A7 2010-, Q7 2015-, BMW F-series, Mini F55, F / 56, F / 57. У найближчому майбутньому: Mercedes та інші.
  • Контролер MS561 в парі з MS550 перевіряє будь-які агрегати кермового управління з електропідсилювачем керма, включаючи японські, без блока управління на ньому.

Придбавши EPS-контролер, ви отримаєте можливість вибрати у подарунок кабель FlexRay для Audi або для BMW! В якості додаткового бонусу до покупки та подарунку – навчання в учбовому центрі MSG Equipment!

Ми зацікавлені у вашому успіху! Займаємося продажем обладнання та навчаємо тонкощам ремонту ЕПК. Пропонуємо всім нашим клієнтам послугу технічної підтримки, яка надається досвідченими фахівцями компанії.

Нагадуємо! MSG Equipment бере участь в міжнародній виставці ReMaTec Amsterdam 2019, яка буде проходити з 23.06.19 по 25.06.19 в Амстердамі. На виставці ми представимо наші нові розробки, професійні інструменти та діагностичне обладнання. Запрошуємо всіх на виставку для зустрічей й прямого спілкування. Наші фахівці продемонструють всі переваги EPS-контролера та навчать перевіряти агрегати з протоколом FlexRay. Наші координати на виставці -  стенд 08.254.

Схожі новини

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :