сер 8, 2019
330

Стенд MS002 COМ для діагностики електроагрегатів автомобіля

► При купівлі стенда для діагностики генераторів та стартерів MS002 COM, зарядний пристрій С-600 у подарунок

Стенд MS002 COM – унікальний пристрій, він об'єднав в собі відразу декілька приладів для діагностики генераторів, стартерів та реле-регуляторів.

Обладнання розроблялося з урахуванням потреб СТО. Його конструкція допускає установку агрегатів для перевірки, без застосування додаткового кріплення, що дуже зручно в умовах автомайстерні. Стенд перевіряє агрегати з напругою 12В та 24В. MS002 COM тестує на працездатність генератори та реле-регулятори, керовані ЕБУ. Стенд завбачливо оснащений портами для підключення генераторів різних виробників.

Стенд MS002 COM має сучасний дизайн, простий та зручний в експлуатації. Використання даного обладнання забезпечить точність вимірюваних показників роботи електроагрегатів.

Кожен покупець стенду MS002 COM отримує у подарунок зарядний пристрій С-600

Кожен, хто придбає стенд MS002 COM, отримує у подарунок, зарядний пристрій С-600. Як його можна використовувати?

Зарядний пристрій С-600 використовується як зарядний пристрій для зарядки акумулятора на авто та для зарядки акумулятора в стенді. Зарядний пристрій С-600 застосовується також, як блок живлення напругою 13,5 - 15В. Можна подати живлення на 12В-лампу або на будь-який інший пристрій, невимогливий до пульсації напруги.

Зарядний пристрій обладнаний системою активного охолодження, інтелектуальною системою заряду з функцією підтримки напруги АКБ в автоматичному режимі, вбудованим захистом від перезаряджання АКБ. Зарядний пристрій використовується для мереж 110 - 220 В.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :