чер 15, 2020
40

Навчання ремонту автомобілів

Професійне навчання: підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації слюсарів та механіків по ремонту автомобілів

Кваліфіковані слюсарі та механіки, що займаються ремонтом автомобілів, завжди потрібні, особливо в країнах СНД, де середній вік автомобілів близько 17 років. Чим старший автомобіль, тим частіше потрібно його обслуговувати та ремонтувати. Багато фірм з обслуговування автомобілів, а також автосервіси та СТО, постійно в пошуку кваліфікованих співробітників та зазвичай не займаються підготовкою кадрів для задоволення власних потреб.

Дані професії не тільки дуже потрібні на ринку праці, а й високооплачувані, але для цього потрібні відповідні знання та навички.

Як стати фахівцем з ремонту автомобілів?

Якщо ви любите автомобілі, вам подобається їх ремонтувати, та ви хочете навчитися це робити якісно, ​​тоді необхідно задуматися про проходження навчання.

Освітні установи, різного профілю, пропонують різні форми навчання для отримання наступних навичок:

  • вивчення будови транспортних засобів, систем та агрегатів автомобіля;
  • виконання діагностики транспортних засобів з використанням спеціальних приладів та стендів;
  • робота зі спецінструментом для монтажу/демонтажу автомобільних агрегатів;
  • методи підбору запчастин з використанням комп'ютерних програм та баз даних;
  • виконання заміни технічних рідин, комплектуючих, фільтрів;
  • вивчення технологій ремонту та технічного обслуговування автомобілів.

Здобути профільну освіту, можна вибравши:

  • навчання на спеціальних курсах, тривалість навчання близько 4-7 днів;
  • навчання у коледжах, тривалість навчання близько 2-3 років;
  • навчання у ВНЗ, тривалість навчання 5 років.

Навчальний центр MSG Equipment пропонує усім охочим пройти навчання та отримати нову спеціальність, а також підвищити рівень професійної кваліфікації працівникам СТО по діагностиці та ремонту: стартерів та генераторів, агрегатів ГПК та ЕПК, рейок та насосів ГПК, компресорів автомобільних кондиціонерів, гальмівних супортів, амортизаторів та стійок усіх типів.

Якщо слухач не може приїхати в навчальний центр MSG Equipment, можливо навчатися онлайн. Онлайн-курси навчання майстрів по ремонту автомобілів проводяться за індивідуальною програмою.

Про курси

Курси в навчальному центрі MSG Equipment дають найнеобхідніші практичні навички та теоретичну підготовку. Навчання на курсах буде корисним для фахів, які вже працюють у сфері ремонту автомобілів, та бажають підвищити свою кваліфікацію й навчитися працювати з новим діагностичним обладнанням.

Підготовка фахівців з ремонту автомобілів проводиться під керівництвом досвідчених викладачів. Під час навчання використовується інструмент, стенди та тестери MSG Equipment. На заняттях вивчаються та відпрацьовуються операції діагностики, обслуговування та ремонту, які виконуються майстрами СТО в повсякденній роботі.

Що вивчається під час практичних занять?

Практичні заняття формують в учнів професійні навички, завдяки яким вони надалі самостійно зможуть проводити діагностику та ремонт, агрегатів й систем автомобілів різних моделей.

Важливий момент! Без практики навчитися ремонтувати автомобілі неможливо, тому кожен майбутній фахівець повинен знати про нюанси роботи зі складним обладнанням, інструментом. Для отримання та закріплення матеріалу, навчальний клас оснащений усім, що необхідно: стендами та тестерами, спеціальними інструментами, а також великою кількістю різних автомобільних агрегатів. На проходження практичних занять відводиться достатня кількість часу, щоб кожен слухач відпрацював отримані знання.

Підвищення рівня кваліфікації

Важливий факт! Знання та навички роботи з автомобілями та обладнанням для їх ремонту та діагностики, вимагають постійного оновлення. Виробники автомобілів вдосконалять свою продукцію, використовуючи нові технології. З цієї причини, вдосконалюється й обладнання для ремонту автомобілів, та щоб правильно ним користуватися, залучити усі його можливості, потрібно навчатися.

Підібрати найбільш оптимальний спосіб навчання, можна зваживши усі плюси та мінуси навчання на курсах, в коледжі або ВНЗ. Якщо ваш вибір зупинився на курсах в навчальному центрі MSG Equipment, ознайомтеся з напрямками навчання на сайті . Тут більше інформації про програму навчання та методики викладання.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :