вер 7, 2020
119

Діагностика стартерів та генераторів: що пропонує MSG Equipment

Діагностика стартерів та генераторів: що пропонує MSG Equipment

1) MS002 COM - стенд для діагностики стартерів та генераторів;

2) MS004 COM - компактний стенд для діагностики стартерів та генераторів;

3) MS006 COM - стенд для діагностики генераторів;

4) MS012 COM - тестер для діагностики регуляторів напруги;

5) MS014 - тестер для перевірки статорних обмоток та діодних мостів;

6) MS013 COM - тестер для діагностики реле-регуляторів;

7) MS021 - тестер для перевірки діодних мостів;

8) MS015 COM - пристрій для експрес-діагностики автомобільних генераторів.


MS002 COM - стенд для діагностики стартерів та генераторів

Стенд MS002 COМ - багатофункціональний діагностичний стенд для швидкої та якісної діагностики автомобільних стартерів, генераторів та реле-регуляторів. Оцінює технічний стан генераторів та стартерів легкових і вантажних автомобілів, визначає причину можливої ​​несправності, а також використовується для проведення контрольних випробувань після ремонту.

MS004 COM - стенд для діагностики стартерів та генераторів

Стенд MS004 COM – компактний багатофункціональний діагностичний стенд для швидкої та якісної діагностики автомобільних стартерів, генераторів і реле-регуляторів без використання додаткових вимірювальних приладів, що працює від мережі 220 В.

MS006 COM - стенд для діагностики генераторів

Стенд MS006 COM використовується для діагностики 12/24-вольтових автомобільних генераторів у зборі з регулятором напруги в режимі холостого ходу та під навантаженням до 50А, при максимальній швидкості обертання 3000 об/хв, що досить для перевірки всіх генераторів легкових автомобілів.

MS012 COM - тестер для діагностики регуляторів напруги

Тестер MS012 COM дозволяє імітувати підключення регулятора напруги до справного генератора з метою визначення його працездатності та підбору регулятора-аналога під конкретний генератор.

MS014 - тестер для перевірки статорних обмоток та діодних мостів

Тестер MS014 - пристрій, що поєднує в собі можливість перевірки як статорних обмоток, так і діодних мостів автомобільних генераторів, без необхідності використання сторонніх вимірювальних приладів і випоювання окремих напівпровідників діодного моста.

MS013 COM - тестер для діагностики реле-регуляторів

Тестер MS013 COM призначений для діагностики реле-регуляторів автомобільних генераторів з номінальною напругою 12 В безпосередньо на автомобілі, або на діагностичному стенді, який забезпечує його привід. Також тестер MS013 COM дозволяє оцінити працездатність реле-регулятора, окремо від генератора.

MS021 - тестер для перевірки діодних мостів

Тестер MS021 дозволяє визначити технічний стан діодного моста автомобільного генератора та діодів окремо. Прилад простий у використанні, має невеликі габарити і малу вагу, розроблений з урахуванням потреб сервісних станцій.

MS015 COM - пристрій для експрес-діагностики автомобільних генераторів

MS015COM - простий та зручний у використанні пристрій для експрес-діагностики автомобільних генераторів (COM (LIN, BSS), SIG, RLO, RVC, C KOR., C JAP., P-D) з номінальною напругою 12 В, безпосередньо на автомобілі.

Даний асортимент обладнання забезпечує весь перелік можливих робіт на СТО по діагностиці стартерів та генераторів, від первісної оцінки стану агрегату на автомобілі до виявлення несправного елемента в агрегаті.

Усі стенди та тестери розроблені спільно з фахівцями мережі СТО Master Service, також були враховані побажання механіків, які працюють з обладнанням MSG Equipment.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :