вер 9, 2020
93

Кабелі FlexRay – інструмент для діагностики та ремонту сучасних кермових рейок

Діагностика кермових рейок, які працюють по протоколу FlexRay. Кабель для діагностики кермових рейок з FlexRay

Постійне ускладнення електронних систем в автомобілі призводить до необхідності впроваджувати нові технології. Так в сучасних моделях автомобілів німецького виробництва: AUDI, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, для комунікації між електричною рейкою та іншими блоками управління, використовується не класична CAN-шина, а нова – шина FlexRay. Шина FlexRay спеціально була розроблена, щоб відповідати дедалі вищим вимогам, що пред'являються до систем обміну даними, перш за все в питаннях швидкості та обсягу переданих даних, можливості роботи в режимі реального часу та надійності.

У разі несправності та ремонту електропідсилювача керма, в автомобілях у яких використовується нова шина FlexRay, необхідно мати інструмент, що дозволяє провести діагностику ЕПК, знятого з автомобіля. Інструмент також необхідний, щоб виявити та усунути причину несправності перед установкою рейки на автомобіль, переконатися в її працездатності.

Для кожної моделі рейки розробляється новий кабель, тому що блок керування на рейці має свій унікальний код та унікальну синхронність роботи. На цей момент наша компанія розробила 7 кабелів FlexRay, кожен з яких забезпечений унікальним блоком управління, що дозволяє синхронізувати з певною рейкою та посилати їй всі необхідні дані. Це дозволяє на демонтованій рейці виробляти ті ж операції, що і на встановленій на автомобілі, це:

  • читання та видалення помилок;
  • перегляд даних в реальному часі;
  • читання інформації, що зберігається в блоці управління;
  • кодування;
  • оновлення ПЗ;
  • калібрування датчиків і т. д.

Працювати з нашим обладнанням максимально просто. Для діагностики кермової рейки, що працює по протоколу ФлексРей, необхідно просто під'єднати кабель FlexRay до контролера MS561 та рейки. Далі діагностика проводиться, як і для звичайної рейки, що працює по CAN шині.

Таким чином, контролер MS561 є універсальним інструментом для діагностики та ремонту кермових рейок, а кабелі FlexRay розширюють його можливості. Зараз кабелі FlexRay – це єдиний інструмент для повноцінної діагностики та ремонту кермових рейок, які працюють по протоколу FlexRay.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :