вер 23, 2020
112

Діагностика насоса ГПК на стенді MS604

Стенд MS604 для діагностики одно-і двоконтурних насосів з механічним приводом

Стенд MS604 дозволяє перевірити працездатність та вихідні характеристики одно-і двоконтурних насосів ГПК з механічним приводом. Стенд імітує реальні умови роботи насоса на автомобілі, це дозволяє отримати актуальні дані про стан агрегату.

Як проходить діагностика насосів:

● Майстер фіксує агрегат на стенді за допомогою трикулачкового патрона та кріпильної системи.


● За допомогою перехідних штуцерів (йдуть в комплекті до стенда) насос підключається до гідравлічної лінії стенду.● На рідкокристалічному дисплеї майстер вибирає швидкість та напрямок обертання шківа. Задавши швидкість 1000 об/хв (це оптимальна частота обертання для більшості насосів), майстер фіксує показники потоку в кожному з контурів.


● Перекриваючи потік рідини на 15-20 секунд, майстер імітує поворот керма в крайнє положення та фіксує показники манометра. Майстер відкриває та закриває кран 4-5 разів, щоб оцінити роботу клапанів за показаннями потоку рідини - вони повинні бути однаковими завжди.
Показники потоку та манометра повинні відповідати характеристикам насоса по каталогу.


● Для зупинки приводу, майстер натискає STOP на дисплеї. Привод зупиняється також, коли фахівець відкриває захист патрона і натискає кнопку EMERGENCY STOP, для забезпечення безпеки оператора.Використовуючи стенд MS604, можна швидко та точно оцінити технічний стан, знайти несправність насоса ГПК, що значно прискорює процес діагностики та ремонту.

Стенд простий в експлуатації та не вимагає від оператора високої кваліфікації або великого досвіду. MS604 стане відмінним капіталовкладенням та помічником для СТО, які спеціалізуються на ремонті агрегатів кермового управління з ГПК.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :