бер 16, 2021
91

MS008 – стенд для діагностики генераторів, стартерів та регуляторів напруги

MS008 – стенд для діагностики генераторів, стартерів та регуляторів напруги

Поспішаємо повідомити, що у нас завершуються роботи по створенню нового стенду для діагностики генераторів та стартерів – MS008. Його характеристики дозволяють реалізувати ряд корисних функцій, раніше недоступних в одному приладі. Стенд простий у використанні та не вимагає спеціальної підготовки оператора.

 А тепер докладніше про функціональні можливості «розумного» стенду:

  • MS008 забезпечує перевірку генераторів 12/24В з будь-якими терміналами під навантаженням в 150А (12В режим).
  • Стенд може діагностувати регулятори напруги 12/24В окремо від генератора під навантаженням.
  • Прилад перевіряє стартери 12/24В в режимі холостого ходу.
  • Вимірювані параметри відображаються в режимі реального часу у вигляді осцилограми. Це дозволяє майстру побачити повну картину роботи агрегату та більш точно визначити його стан.
  • Передбачено два режими діагностики генераторів: ручний та напівавтоматичний.
  • На підставі результатів напівавтоматичної перевірки можна сформувати звіт згідно з шаблоном клієнта та вивести його на друк.
  • Наявність баз генераторів та регуляторів напруги позбавить від витрати часу на пошук інформації про підключення агрегату до стенда в мережі інтернет.
  • Додатково до стенда можна буде придбати спеціальні діагностичні кабелі для конкретних типів (моделей) агрегатів, що значно спростить та скоротить час на підключення агрегату, а також виключити можливу помилку при підключенні агрегату до стенда.
  • Повністю автоматичне затягування ланцюга та ременя приводу генератора забезпечує зручність монтажу/демонтажу агрегату.

Безкоштовні та регулярні автоматичні оновлення ПЗ стенду в майбутньому дозволяють діагностувати нові типи генераторів. Наприклад, буде додана можливість перевірки генераторів 48В системи «старт-стоп», генераторів системи «I-ELoop» та інших.

Хороший автосервіс – це не той, де дуже багато обладнання, а той, що відповідає вимогам часу. Можна придбати безліч тестерів та стендів для різних видів генераторів, а можна купити один, але такий, який діагностує всі генератори. Можна встановити факт несправності реле-регулятора, а можна – причину.

Стенд MS008 це не тільки гарантія якісної комплексної діагностики генераторів, стартерів та регуляторів напруги, а й можливості на майбутнє. Вам не потрібно купувати нове діагностичне обладнання для СТО щоразу, як новий агрегат з'являється на авторинку – безкоштовні автоматичні оновлення ПЗ стенду дозволять вам бути в тренді та у всеозброєнні.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :