чер 4, 2021
34

Купівля нових амортизаторів або відновлення – що краще?

Обладнання для амортизаторів

Амортизатор – це не просто елемент підвіски, який забезпечує плавність ходу автомобіля, він також відповідає за стійкість, керованість автомобіля та впливає на ефективність роботи систем активної безпеки. Амортизатори заведено вважати витратною частиною транспортного засобу, хоча на практиці вони являють собою витривалу та стійку до навантажень деталь машини. Через певний час або пробіг автомобіля настає момент, коли необхідно їх замінити або відремонтувати. Вибір між ремонтом або заміною на новий амортизатор ще довгий час буде актуальним для водіїв.

Для того, щоб прийняти обґрунтоване рішення, розглянемо плюси та мінуси ремонту амортизаторів.

Плюси ремонту амортизаторів:

  • Можливість заощадити істотну суму, іноді до 70% від ціни на новий – все залежить від конкретного амортизатора.
  • Надійність якісно відремонтованих амортизаторів не поступається новим. При цьому деякі відновлені амортизатори навіть надійніші. Це пов'язано з модернізацією ущільнювального вузла, в результаті чого, напрямний шток та сальник виявляються краще захищені від механічних впливів.
  • Можливість мати ремонтопридатні розбірні амортизатори, що економічно виправдано у довгостроковій перспективі. Причому повторний ремонт буде коштувати дешевше.

Мінуси ремонту амортизаторів:

  • Великий вплив людського фактора на якість ремонту амортизатора. Якісний ремонт можливо здійснити тільки в автосервісі, де є відповідне професійне обладнання та кваліфіковані співробітники.
  • Ціна ремонту амортизаторів бюджетного сегмента порівнянна або дорівнює вартості нових.

У підсумку вибір між купівлею нових амортизаторів або їх ремонтом повинен проходити за двома критеріями: зіставлення ціни ремонту й ціни нового амортизатора, та чи є можливість виконати ремонт якісно.

 В асортименті MSG Equipment є обладнання, яке допоможе виконати ремонт амортизатора якісно: стенд MS1000 + дозволяє отримати інформацію про технічний стан амортизатора, а система MS200 призначена для заправки амортизаторів газом після виконання ремонтних робіт.

 Більше інформації про обладнання MSG Equipment для ремонту амортизаторів можна знайти на нашому сайті https://servicems.com.ua/.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :