жов 8, 2021
26

Навчання ремонту та діагностиці стартерів і генераторів на курсах

Навчання ремонту та діагностиці стартерів і генераторів на курсах

Підвищення якості послуг – один з дієвих способів збільшити прибуток СТО, сервісного центру або автомайстерні. Адже в умовах жорсткої конкурентної боротьби, від якості знань та умінь майстрів залежить якщо не все, то дуже багато чого.

Навчання за темою «Діагностика та ремонт стартерів і генераторів» є одним з найбільш популярних курсів на сьогодні. Щоб удосконалити навички та підвищити рівень професіоналізму вашого персоналу, викладачі Навчального центру MSG Equipment розробили авторський курс, заснований на досвіді та знаннях кращих майстрів мережі автосервісів Master Service.

У чому переваги нашого навчання?

  • Невелика кількість учнів – від одного до п'яти учасників. Кожному студенту присвячується стільки часу, скільки необхідно для розуміння та засвоєння матеріалу.
  • Унікальність програми – навчання проводиться на стендах, розроблених командою MSG Equipment з використанням авторської методики діагностики та ремонту стартерів та генераторів.
  • Інформативність – ми не тільки навчимо ваших фахівців працювати з нашими стендами, але й познайомимо з секретами діагностики та ремонту агрегатів в цілому. Аналогічна пропозиція діє для всіх наших партнерів, які вже придбали обладнання та спецінструмент для техобслуговування агрегатів й систем автомобіля.
  • Індивідуальний підхід. Якщо ваш автосервіс спеціалізується на ремонті агрегатів конкретних марок автомобілів, тоді в процесі навчання їм буде приділено особливу увагу.
  • Навчання доступне в режимі онлайн. За допомогою  відеокамер ми забезпечуємо високу якість подачі матеріалу, чітку та зрозумілу демонстрацію всіх маніпуляцій та процесів.
  • Безстроковий доступ до Telegram-чату технічної підтримки, в якому завжди можна отримати відповіді на питання з діагностики та ремонту стартерів і генераторів.
  • Після закінчення курсів учням видається сертифікат про проходження навчання за напрямом «Діагностика та ремонт стартерів і генераторів»

І це ще не все! Ми надамо вам унікальну можливість ближче познайомитися з виробничими процесами нашої компанії, організаційною структурою ділянок ремонту та обговоримо можливість подальшої співпраці.

Тривалість навчання в форматах офлайн та онлайн від 3 до 5 днів.

Детально ознайомитися з навчальною програмою курсів ви можете за посиланням.

COMMENTS

Залишити коментар

* Ім'я :
* E-mail: (Не буде опубліковано)
* Коментар :