Історія виникнення компанії MSG Equipment

Ми MSG EQUIPMENT!

Перший крок на шляху до створення компанії був зроблений у 2006 році, коли невелика сервісна станція перетворилася на мережу СТО. Саме в цей час ми відчули потребу у швидких та точних методах тестування. Інженери нашої компанії, щоб полегшити нашу робочу діяльність, почали розробляти діагностичне обладнання, різноманітне по опціях та функціоналу. Пізніше, ми стали успішно продавати наше обладнання іншим автосервісам та виготовляти нові види діагностичного обладнання.

Сьогодні у нашій команді працює понад 50 співробітників, і ми усі великі друзі. Авжеж були й злети, та падіння, але наш бізнес постійно зростає та розвивається. Ми розширюємо нашу продуктову лінійку, удосконалюємо конструкцію та функції обладнання, покращуємо якість наших винаходів. Наше головне завдання – спрощення та прискорення процесу діагностики й ремонту автомобільних агрегатів. Ми першими тестуємо, використовуємо та оптимізуємо наше обладнання, тому знаємо, як з ним поводитися у будь-якій ситуації!

Наша компанія виробляє обладнання та спецінструмент для діагностики:

  • систем кондиціонування;
  • амортизаторів;
  • стартерів та генераторів;
  • агрегатів ГПК;
  • агрегатів ЕПК;
  • гальмівних супортів.

Щороку ми беремо участь у міжнародних виставках з метою створення та впровадження нових технологій, обміну знаннями та досвідом, зміцнення зв'язків з чинними партнерами та пошуку нових клієнтів.

Нещодавно ми запустили новий проєкт – курси навчання. Ви обираєте будь-який з шести напрямків, що дозволить освоїти найбільш ефективні та сучасні методи діагностики та ремонту автомобільних агрегатів. Мінімальна тривалість курсу – 3 дні. Замовник вибирає зручну для нього дату, подальшу організацію навчання ми беремо на себе. Наші викладачі – фахівці з великим досвідом роботи та глибокими знаннями. У процесі навчання у вас буде можливість спілкуватися з розробниками нашого обладнання, консультуватися з питань діагностики та ремонту автомобільних систем та агрегатів.