Керівництво вищої ланки
 • Бершадський Марк
  Генеральний директор
  Бершадський Марк
  Генеральний директор

  Моє ім'я Марк. Я засновник компанії MSG Equipment, яка входить до складу групи компаній Master Service.
  Сьогодні MSG Equipment – це команда молодих й перспективних людей, які постійно удосконалюються. Створюють нові рішення в діагностиці та ремонті автомобілів.
  Наша основна мета – виробляти високоякісне та технологічне обладнання для автосервісів по всьому світу.

 • Іванчихін Олександр
  Керівник підрозділу MSG Equipment
  Іванчихін Олександр
  Керівник підрозділу MSG Equipment

  Моє ім'я Олександр. Я прийшов в компанію на посаду інженера в відділ «Кермове управління». Займався розробкою та організацією виробництва спеціалізованого інструменту для агрегатів кермового управління. Пізніше в компанії відкрився відділ «Обладнання», де я став керівником підрозділу «Спецінструмент та оснащення». Працюючи в творчому колективі, ми експериментували, ставили амбіційні цілі та добилися хороших результатів – наша продукція стала конкурентною на ринку діагностичного обладнання. У вересні 2016 року призначений на посаду керівника відділу «Обладнання».

Комерційний відділ
 • Бублик Юлія
  Керівник відділу продажів
  Бублик Юлія
  Керівник відділу продажів ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Юлія. Працюю в компанії з 2012 року. Два роки працювала продавцем-консультантом, протягом наступних трьох років – менеджером зовнішньоекономічної діяльності. У 2016 році компанія запустила новий проект з продажу діагностичного обладнання на західний ринок. Проект успішно розвинувся і наприкінці 2017 року я очолила відділ «Продажі ЗЕД». Зараз ми з командою активно просуваємо проект, динамічно ростемо та розвиваємося, долаючи всі труднощі й підкоряючи нові вершини.

  email-icon telephone-icon
  +38 (067) 888 19 34
 • Попович Анастасія
  Менеджера з міжнародних продажів
  Попович Анастасія
  Менеджера з міжнародних продажів
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Анастасія. Мої обов'язки в компанії: підтримувати та поповнювати базу клієнтів, підвищувати лояльність до нашої компанії й бренду, продавати послуги та товари. Моя позиція цікава, бо спілкуючись з успішними людьми, вчуся, дізнаюся багато нового від них. Компанія регулярно надає можливість проходити тренінги та навчання.
  Розвиватися у напрямку продажів, приносити прибуток компанії, допомагати та навчати нових співробітників – мої основні пріоритети.

  email-icon telephone-icon
  +38 (098) 630 86 30
 • Громенко Ігор
  Продавець-консультант
  Громенко Ігор
  Продавець-консультант ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Ігор. В мої обов'язки входить консультація клієнтів по обладнанню та по підбору інструменту, також складання договорів та відправка товару клієнтам. Мені подобається займана посада, бо я люблю спілкуватися з людьми та розв'язувати складні питання. Я вніс великий вклад в роботу компанії, і на цьому не буду зупинятися, так само буду продовжувати шукати клієнтів та партнерів.
  Я товариська людина й мені цікаво спілкуватися з новими людьми та отримувати від них досвід, тому продовжую розвивати себе.

  email-icon telephone-icon
  RUS +7 (800) 302 61 58
  UKR +38 (057) 728 49 64
 • Семенюк Олег
  Продавець-консультант
  Семенюк Олег
  Продавець-консультант ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олег. Я люблю свою роботу, бо постійно необхідно удосконалюватися й «рости» з технічних аспектів, люблю спілкуватися з людьми та ділитися своїм досвідом. В мої обов'язки входить: консультації клієнтів по підбору діагностичного обладнання, ведення переговорів з потенційними клієнтами, укладення договорів та проведення угод. Наша компанія постійно розвивається й не зупиняється на досягнутому – це величезний плюс і закон для будь-якого бізнесу. Свій внесок в розвиток компанії робить кожен працівник в процесі своєї трудової діяльності, і я також.

  email-icon telephone-icon
  RUS +7 (498) 716 42 61
  UKR +38 (067) 572 26 28
Відділ Маркетингу
 • Скороденко Ярослав
  Аналітик-маркетолог
  Скороденко Ярослав
  Аналітик-маркетолог ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Ярослав. Моє основне завдання в компанії – організація ефективної роботи відділу маркетингу: будова маркетингової стратегії, запуск рекламних кампаній (GA, Яндекс, FB), робота з пошукової оптимізації (SEO), організація міжнародних виставок, аналітична робота. Зростання впізнаваності бренду MSG Equipment, відкриття представництв в провідних країнах світу, розширення асортименту товарів та послуг, збільшення виробничих потужностей, створення нових напрямків у виробництві – найближчі перспективи компанії. Використовую свої знання, професійні навички та досвід для вирішення спільних завдань.
  Особистісний та професійний ріст – мої пріоритети.

  email-icon
 • Барановський Станіслав
  Дизайнер
  Барановський Станіслав
  Дизайнер ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Станіслав. У компанії я займаюся створенням рекламних банерів, матеріалів для соціальних мереж, інтерфейсу програм, UI / UX, поліграфією, а іноді допомагаю в розробці інтер'єру. Мені цікава позиція, яку я займаю, бо я можу реалізувати свої ідеї та навички, поліпшити їх та розвиватися у всіх напрямках дизайну. Будова привабливого бренду, підвищення його впізнаваності – моя мета! Я працюю із задоволенням, в дружньому колективі, вчуся новому. Упевнений, що, маючи в роботі все вищеперелічене, це буде впливати на мій «внутрішній світ» позитивно та транслюватися на мою сім'ю й оточення.
  У майбутньому планую створити внутрішню або автономну студію дизайну.

  email-icon
 • Абузова Алла
  Адміністратор сайтів
  Абузова Алла
  Адміністратор сайтів ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Алла. У компанії займаюся адмініструванням та html-версткою сайтів MSG Equipment. Моя посада цікава, через те, що в процесі вирішення завдань, потрібно нестандартно мислити та розвивати свої професійні навички. Навіть з хорошою продукцією необхідна інформованість клієнта. Наявність сайту у компанії це не тільки марка, а й перш за все надання всієї необхідної інформації для клієнта.
  Відвідую курси підвищення кваліфікації, щоб поліпшити свої професійні навички.

  email-icon
Відділ виробництва і автоматизації
 • Яловенко Іван
  Керівник відділу виробництва
  Яловенко Іван
  Керівник відділу виробництва
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Іван. Працюю в компанії з 2011 року. Рух по кар'єрних сходах почав з посади комірника, потім рік працював продавцем-консультантом, наступні два роки – торговим представником. У 2015 році перейшов в новий відділ «Обладнання», в підрозділ з продажу діагностичного обладнання в країни СНД. Через рік я став керівником відділу продажів. З 2019 року обіймаю посаду керівника підрозділу «Виробництво» у відділі «Обладнання». Я відповідаю за якісне виготовлення продукції, що випускається та ефективну роботу підрозділу.

  email-icon
 • Кривошей Сергій
  Технолог
  Кривошей Сергій
  Технолог ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. Мої основні обов'язки в компанії: вхідний контроль корпусів, підбір комплектуючих до них, розробка схем, методичних посібників, збірка першого зразка, навчання та пусконалагоджувальні роботи при введенні нового зразка, контроль стенду з моменту монтажних робіт і до моменту відвантаження клієнтам. Це дуже цікава, важлива та відповідальна робота, бо ручна збірка стендів вимагає контролю та уваги. У майбутньому бачу компанію та напрямок, як сильну згуртовану команду. Зі свого боку, готовий постійно вдосконалюватися та вчитися.
  Вчуся усвідомлювати самого себе та покращую свої особистісні якості.

  email-icon telephone-icon
  +38 (097) 876 95 39
Відділ проектування та розробки
 • Ніконов Олександр
  Керівник відділу розробки
  Ніконов Олександр
  Керівник відділу розробки
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олександр. Мої основні обов'язки: поповнення номенклатури продукції, а також її презентація. Моя професія цікава тим, що я маю можливість виконувати саме ту роботу, яку ціную найбільше, я люблю створювати щось нове. Вважаю, що ми ще на самому початку свого шляху й існує маса вершин, які нам належить підкорити. Я поділяю всі цілі нашої компанії і буду робити все можливе щоб наблизити їх.
  Обожнюю автомобілі та все, що з ними пов'язано. Постійно цікавлюся новими розробками.

  email-icon telephone-icon
  +38 (063) 232 71 35
 • Попов Сергій
  Керівник відділу НДДКР
  Попов Сергій
  Керівник відділу НДДКР ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. Мої основні обов'язки в компанії: управління проектами по НДДКР, формування бюджету, контроль виконання робіт, взаємодія із замовником, оцінка науково-технічного проекту та його застосовності в серійних продуктах, оцінка економічних показників. Ця посада дуже цікава, я постійно перебуваю у пошуку чогось нового. Оскільки компанія не зупиняється на досягнутому, – перспективи дуже великі, над чим і працюю вже понад 10 років.
  Крок назустріч невідомому, випробування самого себе – моя мета!

  email-icon
 • Приходько Максим
  Програміст
  Приходько Максим
  Програміст ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Максим. У компанії займаюся розробкою програмного забезпечення, зокрема розширенням та підтримкою функціоналу стенду MS561, дослідженням принципів роботи інтерфейсів у різних автомобілях, розробкою програм для нового обладнання. Моя робота – це захопливі логічні головоломки, в прагненні розробити краще програмне забезпечення для нашого обладнання. Найближчі перспективи, які особисто я можу виділити, це розширення ринків, поліпшення якості обслуговування.
  Розвиваюся в області інформаційних технологій, а це майбутнє будь-якої компанії.

  email-icon
Відділ логістики
Фінансовий відділ
Відділ навчання та технічної підтримки
 • Кулієв Рінат
  Технічний фахівець
  Кулієв Рінат
  Технічний фахівець ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Рінат. У компанії маю багато обов'язків: знайомство клієнтів компанії з широкими можливостями нашої продукції та навчання їх тонкощам діагностики та ремонту окремих систем й агрегатів автомобіля, допомога у створенні фото та відео для соціальних мереж, вирішення технічних завдань та ін. Мені цікава ця позиція тим, що часто треба вирішувати різнопланові завдання. MSG Equipment чекають хороші перспективи у сфері автомобільного сервісу, а також виробництва спеціального обладнання. Зі свого боку, постараюся поліпшити процеси всередині компанії пошуком важливих рішень.
  Розвиваюся не тільки в професійному плані, а й просто як особистість.

  email-icon telephone-icon
  +38 (050) 229 30 27
 • Єрьомін Валентин
  Технічний фахівець
  Єрьомін Валентин
  Технічний фахівець ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Валентин. В мої обов'язки входить навчання клієнтів, пошук нової інформації та збагачення власного досвіду в рамках обраної мною тематики.
  Я повністю задоволений своєю професією. MSG Equipment – це компанія, яка вдосконалює галузь ремонту та обслуговування автомобілів, весь час підвищуючи рівень якості та розширюючи спектр послуг, що надаються. Упевнений, ми і далі будемо нарощувати темпи, відкриваючи нові горизонти для себе та наших клієнтів.
  Моїм пріоритетом є пошук нових, точних відповідей на будь-які питання. Серед безлічі обсягу інформації я залишаю для себе головне.

  email-icon
 • Толсторебров Олександр
  Технічний фахівець
  Толсторебров Олександр
  Технічний фахівець ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олександр. В мої обов'язки входить навчання за напрямами EPS і кліматичні системи. Дана посада дуже цікава різноманітністю роботи та спілкуванням з величезною кількістю різних людей. Компанія дуже швидко росте, тому в майбутньому я бачу компанію і з величезними перспективами. Як технічний фахівець, можу показати людям наскільки професійно ми підходимо до нашої роботи, а також допомогти в розвитку персоналу всередині компанії.
  Найефективніша стратегія – знайти те, що робить вас щасливим. Це найголовніше для мене.

  email-icon
 • Соколов Сергій
  Тестувальник
  Соколов Сергій
  Тестувальник ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. В мої обов'язки входить техпідтримка клієнтів, стосовно усього обладнання, по усіх можливих питаннях від експлуатації до рекламації. Так само я займаюся ремонтом обладнання, яке приїжджає до нас на гарантійний та негарантійний ремонт.
  Я люблю свою роботу, спілкування з новими людьми заряджає мене позитивною енергією. Надалі планую продовжувати свою професійну діяльність в цій компанії й бачу велику перспективу в автомобільній галузі.
  Я хочу рости, розвиватися, прагнути до самовдосконалення. Хочу стати краще.

  “Коня можна підвести до води, але напитися він може тільки сам ...”

  email-icon telephone-icon
  +38 (067) 434 42 94