• Іванчихін Олександр
  Керівник підрозділу MSG Equipment
  Іванчихін Олександр
  Керівник підрозділу MSG Equipment

  Моє ім'я Олександр. У березні 2015 року я прийшов в компанію на посаду інженера у відділ «Кермове управління». Займався розробкою та організацією виробництва спеціалізованого інструменту для агрегатів кермового управління. Пізніше в компанії відкрився відділ «Обладнання», де я став керівником підрозділу «Спецінструмент та оснащення». Працюючи в колективі однодумців, ми експериментували, ставили амбіційні цілі й досягли успіху – наша продукція стала конкурентною на ринку діагностичного обладнання. У вересні 2016 року призначений на посаду керівника відділу «Обладнання». На даний момент я несу відповідальність за ефективність та результати роботи відділу.

  Удача з тим, хто в неї вірить.
 • Бублик Юлія
  Керівник відділу продажу
  Бублик Юлія
  Керівник відділу продажу

  Моє ім'я Юлія. Працюю в компанії «Мастер Сервис» з 2012 року. Два роки працювала продавцем-консультантом, протягом наступних трьох років – менеджером зовнішньоекономічної діяльності. У 2016 році компанія запустила новий проект з продажу діагностичного обладнання на західний ринок. Цей проект став насправді успішним. В кінці 2017 року я очолила відділ «Продажі ЗЕД». Зараз ми з командою активно просуваємо проект, розвиваємося, долаючи труднощі та підкоряючи нові вершини.

 • Яловенко Іван
  Керівник відділу виробництва
  Яловенко Іван
  Керівник відділу виробництва

  Моє ім'я Іван. Працюю в компанії з 2011 року. Кар'єру в компанії почав з посади комірника, потім рік працював продавцем-консультантом, наступні два роки – торгівельним представником. У 2015 році перейшов в новий відділ «Обладнання», до підрозділу з продажу діагностичного обладнання в країни СНД. Через рік я став керівником відділу продажів. З 2019 року займаю посаду керівника підрозділу «Виробництво» у відділі «Обладнання». Зараз я відповідаю за виробництво продукції та ефективну роботу підрозділу.

  Найкраща нагорода за виконану роботу – це задоволені клієнти.
 • Скороденко Ярослав
  Керівник відділу маркетингу
  Скороденко Ярослав
  Керівник відділу маркетингу

  Моє ім'я Ярослав. У нашій компанії я займаюся питаннями маркетингової стратегії, працюю з Google AdWords, Google Analytics та SEO. У вільний від роботи час займаюся створенням власної музики та саморозвитком, читаю книги. Вдосконалюю свої знання, навчаючись на курсах та відвідуючи заходи в сфері digital-маркетинг.

  It always seems impossible, until it is done.
 • Саблін Дмитро
  Спеціаліст з міжнародної логістики
  Саблін Дмитро
  Спеціаліст з міжнародної логістики

  Моє ім'я Дмитро. Я займаюся експортно-імпортними операціями, транспортною логістикою, готую документацію для митного оформлення. Вільний від роботи час присвячую спорту та вивченню психології.

  Не чекай максимум, роблячи мінімум.
 • Перевишко Наталя
  SMM спеціаліст
  Перевишко Наталя
  SMM спеціаліст

  Моє ім'я Наталя. Я займаюся веденням рекламних компаній, розробкою контент плану та розвитком соціальних мереж. У вільний від роботи час відвідую різні курси та тренінги, займаюся йогою, читаю книжки, стежу за новинками кіно.

  The reason why.
 • Попович Анастасія
  Помічник менеджера з продажу
  Попович Анастасія
  Помічник менеджера з продажу

  Моє ім'я Анастасія. В мої обов'язки входить спілкування з клієнтами, пошук нових клієнтів, вирішення фінансових питань, контроль термінів виробництва. Займаю активну позицію в житті. Вільний час присвячую саморозвитку, займаюся спортом. Завжди готова до нових викликів й досягнень.

  When you overcome you become.
 • Барановський Станіслав
  Дизайнер
  Барановський Станіслав
  Дизайнер

  Моє ім'я Станіслав. Мої основні завдання в компанії, це розробка й створення об'єктів графіки, графічного дизайну та, призначених для користувача, інтерфейсів обладнання. У вільний від роботи час я вивчаю літературу та програми, які пов'язані з дизайном.

  Дизайн створює культуру.
  Культура формує цінності.
  Цінності визначають майбутнє.
 • Соколов Сергій
  Тестувальник
  Соколов Сергій
  Тестувальник

  Моє ім'я Сергій. Я керівник відділу тестування. У робочий час займаюся вирішенням питань, пов'язаних з експлуатацією нашого обладнання. Допомагаю співробітникам сусідніх підрозділів та керівництву з ремонтом обладнання та автомобілів. У період відпустки займаюся туризмом та подорожую з сім'єю.

 • Єрьомін Валентин
  Технічний спеціаліст
  Єрьомін Валентин
  Технічний спеціаліст

  Моє ім'я Валентин. Я проводжу навчання за темами, які пов'язані з гідравлікою та вузлами системи кермового управління, гальмівною системою та системою підвіски автомобіля. Спільно з колегами ми розробляємо нові напрямки в навчанні та вдосконалюємо ті, що існують.

  Задайте мені питання і разом ми знайдемо
  відповідь на нього.
 • Кулієв Рінат
  Технічний спеціаліст
  Кулієв Рінат
  Технічний спеціаліст

  Моє ім'я Рінат. В мої основні обов'язки входить проведення навчання діагностиці та ремонту агрегатів й систем автомобілів, надання технічної підтримки клієнтам. Пишу інструкції по експлуатації обладнання, статті для наших блогів, беру участь у створенні відеороликів для YouTube-каналів компанії.

 • Громенко Ігор
  Менеджер з продажу
  Громенко Ігор
  Менеджер з продажу

  Моє ім'я Ігор. У нашій компанії я займаюся продажами та консультацією клієнтів з питань, пов'язаних з обладнанням й ремонтом агрегатів.

  Моя проблема в тому – що я її рішення.
 • Семенюк Олег
  Менеджер з продажу
  Семенюк Олег
  Менеджер з продажу

  Моє ім'я Олег. У робочий час я консультую клієнтів з питань придбання обладнання та інструменту. Координую дії працівників філій компанії, що стосуються логістики обладнання. Вільний від роботи час проводжу з родиною, захоплююся автомобілями та всім, що з ними пов'язано.

  Газ в підлогу! А там подивимося...
 • Толсторебров Олександр
  Технічний спеціаліст
  Толсторебров Олександр
  Технічний спеціаліст

  Моє ім'я Олександр. У компанії я займаюся розробкою інструкцій, пишу статті та проводжу навчання за кількома напрямками. У вільний час займаюся саморозвитком, захоплююся сучасними технологіями та фотографією. Люблю подорожувати.

  Interesting things in everything.
 • Абузова Алла
  Адміністратор сайтів
  Абузова Алла
  Адміністратор сайтів

  Моє ім'я Алла. У нашій компанії я займаюся адмініструванням сайтів та HTML-версткою сторінок, проводжу тестування сайтів на помилки. У вільний час займаюся танцями, подорожую, поглиблено вивчаю англійську мову.

  Жити здорово!!!