Керівництво вищої ланки
 • Бершадський Марк
  Генеральний директор
  Бершадський Марк
  Генеральний директор

  Моє ім'я Марк. Я засновник компанії MSG Equipment, яка входить до складу групи компаній Master Service.
  Сьогодні MSG Equipment – це команда молодих й перспективних людей, які постійно удосконалюються. Створюють нові рішення в діагностиці та ремонті автомобілів.
  Наша основна мета – виробляти високоякісне та технологічне обладнання для автосервісів по всьому світу.

 • Яловенко Іван
  Керівник піброзділу MSG Equipment
  Яловенко Іван
  Керівник піброзділу MSG Equipment
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Іван. Працюю в компанії з 2011 року. Рух по кар'єрних сходах почав з посади комірника, потім рік працював продавцем-консультантом, наступні два роки – торговим представником. У 2015 році перейшов в новий відділ «Обладнання», в підрозділ з продажу діагностичного обладнання в країни СНД. Через рік я став керівником відділу продажів. У 2019 році обіймав посаду керівника підрозділу «Виробництво» у відділі «Обладнання». У 2020 році став керівником бізнес-напрямку MSG Equipment.

  email-icon
Комерційний відділ
 • Бублик Юлія
  Керівник відділу продажів
  Бублик Юлія
  Керівник відділу продажів ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Юлія. Працюю в компанії з 2012 року. Два роки працювала продавцем-консультантом, протягом наступних трьох років – менеджером зовнішньоекономічної діяльності. У 2016 році компанія запустила новий проект з продажу діагностичного обладнання на західний ринок. Проект успішно розвинувся і наприкінці 2017 року я очолила відділ «Продажі ЗЕД». Зараз ми з командою активно просуваємо проект, динамічно ростемо та розвиваємося, долаючи всі труднощі й підкоряючи нові вершини.

  email-icon telephone-icon
  +38 (067) 888 19 34
 • Попович Анастасія
  Менеджер з продажів
  Попович Анастасія
  Менеджер з продажів
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Анастасія. Мої обов'язки в компанії: підтримувати та поповнювати базу клієнтів, підвищувати лояльність до нашої компанії й бренду, продавати послуги та товари. Моя позиція цікава, бо спілкуючись з успішними людьми, вчуся, дізнаюся багато нового від них. Компанія регулярно надає можливість проходити тренінги та навчання.
  Розвиватися у напрямку продажів, приносити прибуток компанії, допомагати та навчати нових співробітників – мої основні пріоритети.

  email-icon telephone-icon
  +38 (098) 630 86 30
 • Волошина Дарія
  Менеджер з продажів
  Волошина Дарія
  Менеджер з продажів
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Дарія. Я менеджер з продажу у відділі ЗЕД. Моє коло обов'язків: консультування клієнтів по нашій продукції та питанням, які пов'язані з міжнародним постачанням, укладанням угод, продажем обладнання. Спілкування з клієнтами дає мені краще уявлення про їхні потреби, покращує мої міжособистісні та комунікаційні навички й дає досвід, необхідний для мого майбутнього зростання.
  Вільно володію російською, українською, англійською мовами, а також французькою мовою на базовому рівні.

  email-icon telephone-icon
  +380 (99) 077 47 42
 • Мусулега Сергій
  Менеджер з продажів
  Мусулега Сергій
  Менеджер з продажів
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. Працюю менеджером зі збуту: спілкуюся з клієнтами, проводжу переговори, складаю угоди, працюю з супутньою документацією. Відчуваю, що маю талант «продавати», а це дійсно важливо, тому що моя заробітна платня безпосередньо залежить від результатів роботи. Надихає робота з людьми, виявляю інтереси клієнта та даю йому зрозуміти, що можу допомогти у розв'язанні його питань. Також мені цікава технічна частина – розбираюся в обладнанні, яке продаю, мені подобається обговорювати з клієнтами технічні тонкощі.
  Крім цього, дуже ціную свою роботу та колектив, у якому я працюю.

  email-icon telephone-icon
  +380 (63) 745 19 68
 • Смородська Валентина
  Менеджер з продажів
  Смородська Валентина
  Менеджер з продажів
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Валентина. Я менеджер з продажу, можу говорити з клієнтами декількома мовами: російською, українською, англійською, іспанською та італійською. Вважаю свою професію перспективною та потрібною. Головна вимога, яка допомагає мені досягати успіху, це – комунікабельність, активність та позитивне ставлення до клієнтів й взагалі до життя. Робота менеджера цікава та різнобічна. Мені подобається обладнання, яке виробляє компанія, тому продавати вмію й люблю, звідси й хороші результати.
  У вільний час займаюся виготовленням hand-made речей, а ще багато подорожую, люблю кататися на роликах та грати у пейнтбол.

  email-icon telephone-icon
  +380 (63) 745 19 68
 • Громенко Ігор
  Менеджер з продажів
  Громенко Ігор
  Менеджер з продажів ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Ігор. В мої обов'язки входить консультація клієнтів по обладнанню та по підбору інструменту, також складання договорів та відправка товару клієнтам. Мені подобається займана посада, бо я люблю спілкуватися з людьми та розв'язувати складні питання. Я вніс великий вклад в роботу компанії, і на цьому не буду зупинятися, так само буду продовжувати шукати клієнтів та партнерів.
  Я товариська людина й мені цікаво спілкуватися з новими людьми та отримувати від них досвід, тому продовжую розвивати себе.

  email-icon telephone-icon
  RUS +7 (800) 302 61 58
  UKR +38 (057) 728 49 64
 • Літвінов Олексій
  Менеджер з продажів
  Літвінов Олексій
  Менеджер з продажів ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олексій. Вважаю, що моя посада в компанії, одна з найперспективніших – я менеджер з продажу. Вмію викликати прихильність до себе клієнтів, легко знаходжу спільну мову з різними людьми, але головне в моїй роботі це – укласти угоду та отримати результат. Я дуже відповідально ставлюся до своїх обов'язків: знаю весь асортимент товару та його особливості, вмію знаходити клієнтів та встановлювати з ними довірчі відносини, вмію вести переговори, формулювати бізнес-пропозиції. Люблю свою роботу та результати, які вона приносить.
  Вільний час присвячую активного відпочинку та своєму головному хобі – риболовлі.

  email-icon telephone-icon
  RUS +7 (498) 716 42 61
  UKR +38 (067) 434 45 33
Відділ Маркетингу
 • Скороденко Ярослав
  Керівник відділу маркетингу
  Скороденко Ярослав
  Керівник відділу маркетингу
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Ярослав. Моє основне завдання в компанії – організація ефективної роботи відділу маркетингу: будова маркетингової стратегії, запуск рекламних кампаній (GA, Яндекс, FB), робота з пошукової оптимізації (SEO), організація міжнародних виставок, аналітична робота. Зростання впізнаваності бренду MSG Equipment, відкриття представництв в провідних країнах світу, розширення асортименту товарів та послуг, збільшення виробничих потужностей, створення нових напрямків у виробництві – найближчі перспективи компанії. Використовую свої знання, професійні навички та досвід для вирішення спільних завдань.
  Особистісний та професійний ріст – мої пріоритети.

  email-icon
 • Барановський Станіслав
  Дизайнер
  Барановський Станіслав
  Дизайнер ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Станіслав. У компанії я займаюся створенням рекламних банерів, матеріалів для соціальних мереж, інтерфейсу програм, UI / UX, поліграфією, а іноді допомагаю в розробці інтер'єру. Мені цікава позиція, яку я займаю, бо я можу реалізувати свої ідеї та навички, поліпшити їх та розвиватися у всіх напрямках дизайну. Будова привабливого бренду, підвищення його впізнаваності – моя мета! Я працюю із задоволенням, в дружньому колективі, вчуся новому. Упевнений, що, маючи в роботі все вищеперелічене, це буде впливати на мій «внутрішній світ» позитивно та транслюватися на мою сім'ю й оточення.
  У майбутньому планую створити внутрішню або автономну студію дизайну.

  email-icon
 • Воробйова Юлія
  Перекладач
  Воробйова Юлія
  Перекладач ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Юлія. Я перекладач – знаю англійську та французьку мови. Володію різними техніками перекладу. Люблю англійську мову, мені приносить велике задоволення сам процес перекладу та результат. Підходжу до своєї роботи відповідально, розбираюся у термінології, вичитую тексти та редагую їх.
  Я відповідаю за забезпечення взаємодії сторін й за те, що інформація буде донесена до клієнта без змін.
  У вільний час подорожую, читаю хороші книги та дивлюся хороші фільми.

 • Кравчук Вікторія
  PR specialist
  Кравчук Вікторія
  PR specialist ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Вікторія, я PR specialist в MSG Equipment. Займаюся організацією виставок, в яких бере участь компанія. MSG Equipment відвідує за рік понад 5 виставок по всьому світу, тому я перебуваю в щоденній генерації ідей та пропозицій для брендингу компанії на світовому ринку. Також організовую всі процеси створення якісного контенту. Для мене важливо в роботі мати своє поле для творчості – компанія надає мені цілу плантацію.
  З особистих інтересів: я почала грати в шахи – маю на меті вдосконалити стратегічне мислення, а місяць тому мене зацікавили природні науки.
  Я як ферзь в шахах – ніяких рамок та кордонів.

  email-icon
Відділ виробництва і автоматизації
 • Кривошей Сергій
  Керівник відділу Обладнання
  Кривошей Сергій
  Керівник відділу Обладнання ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. Свою роботу в компанії почав з посади технолога. Я був відповідальним за вхідний контроль корпусів, підбір комплектуючих до них, розробку схем, методичних посібників, навчання та пусконалагоджувальні роботи при введенні нового зразка, контроль стенду з моменту монтажних робіт й до моменту відвантаження клієнтам. Це дуже цікава, важлива та відповідальна робота, що вимагає контролю та уваги. У 2020 був призначений на посаду керівника відділу «Обладнання». Сьогодні я несу відповідальність за якісне виготовлення продукції, що випускається, та ефективну роботу підрозділу.
  Вчуся усвідомлювати самого себе та покращую свої особистісні якості.

  email-icon telephone-icon
  +38 (097) 876 95 39
 • Китченко Ігор
  Майстер ділянки
  Китченко Ігор
  Майстер ділянки ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Ігор, я майстер ділянки на виробництві. Несу відповідальність за те, що приховано від очей споживача, а саме – за виробництво готових плат для стендів. Мої завдання: знайти та забезпечити відділ радіоелементами, контроль пайки плат, збір та видача комплектів електроніки для установки в стенди. Я контролюю якість та план виконання необхідної кількості плат. Для поліпшення характеристик продукції, що випускається, постійно шукаю нові джерела якісних радіоелементів та розробляю заходи щодо поліпшення процесу пайки. Робота приносить мені задоволення, оскільки сам захоплююся радіоелектронікою з дитинства. У вільний від роботи час займаюся спортом, відвідую тренажерний зал та басейн. Здорове життя – це життя з рухом!

  email-icon
 • Ярко Михайло
  Менеджер з постачання
  Ярко Михайло
  Менеджер з постачання ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Михайло, я менеджер з постачання. Беру участь в здійсненні розробки проектів, поточних планів та балансів матеріально-технічного забезпечення виробничої програми. Шукаю постачальників, орієнтуючись на якість пропонованих матеріально-технічних ресурсів, створюю сприятливі умови для поставок. Укладаю договори з постачальниками. Проводжу оцінку умов, чинних договорів, на предмет якості виконання зобов'язань постачальниками для прийняття рішень про пошук нових постачальників. Забезпечую доставлення матеріальних ресурсів від постачальників та продавців, керуючись передбаченими в договорах умовами та термінами.
  Завжди досягаю поставлених цілей, наполегливий та пунктуальний. Люблю рух, автомобілі та велосипеди, а також проводити час на природі.

  email-icon
Відділ проектування та розробки
 • Ніконов Олександр
  Керівник відділу розробки
  Ніконов Олександр
  Керівник відділу розробки
  ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олександр. Мої основні обов'язки: поповнення номенклатури продукції, а також її презентація. Моя професія цікава тим, що я маю можливість виконувати саме ту роботу, яку ціную найбільше, я люблю створювати щось нове. Вважаю, що ми ще на самому початку свого шляху й існує маса вершин, які нам належить підкорити. Я поділяю всі цілі нашої компанії і буду робити все можливе щоб наблизити їх.
  Обожнюю автомобілі та все, що з ними пов'язано. Постійно цікавлюся новими розробками.

  email-icon telephone-icon
  +38 (063) 232 71 35
 • Попов Сергій
  Керівник відділу НДДКР
  Попов Сергій
  Керівник відділу НДДКР ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. Мої основні обов'язки в компанії: управління проектами по НДДКР, формування бюджету, контроль виконання робіт, взаємодія із замовником, оцінка науково-технічного проекту та його застосовності в серійних продуктах, оцінка економічних показників. Ця посада дуже цікава, я постійно перебуваю у пошуку чогось нового. Оскільки компанія не зупиняється на досягнутому, – перспективи дуже великі, над чим і працюю вже понад 10 років.
  Крок назустріч невідомому, випробування самого себе – моя мета!

  email-icon
 • Приходько Максим
  Програміст
  Приходько Максим
  Програміст ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Максим. У компанії займаюся розробкою програмного забезпечення, зокрема розширенням та підтримкою функціоналу стенду MS561, дослідженням принципів роботи інтерфейсів у різних автомобілях, розробкою програм для нового обладнання. Моя робота – це захопливі логічні головоломки, в прагненні розробити краще програмне забезпечення для нашого обладнання. Найближчі перспективи, які особисто я можу виділити, це розширення ринків, поліпшення якості обслуговування.
  Розвиваюся в області інформаційних технологій, а це майбутнє будь-якої компанії.

  email-icon
Відділ логістики
Фінансовий відділ
Відділ навчання та технічної підтримки
 • Кулієв Рінат
  Керівник навчального центру
  Кулієв Рінат
  Керівник навчального центру ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Рінат. У компанії маю багато обов'язків: знайомство клієнтів компанії з широкими можливостями нашої продукції та навчання їх тонкощам діагностики та ремонту окремих систем й агрегатів автомобіля, допомога у створенні фото та відео для соціальних мереж, вирішення технічних завдань та ін. Мені цікава ця позиція тим, що часто треба вирішувати різнопланові завдання. MSG Equipment чекають хороші перспективи у сфері автомобільного сервісу, а також виробництва спеціального обладнання. Зі свого боку, постараюся поліпшити процеси всередині компанії пошуком важливих рішень.
  Розвиваюся не тільки в професійному плані, а й просто як особистість.

  email-icon telephone-icon
  +38 (050) 229 30 27
 • Єрьомін Валентин
  Технічний фахівець
  Єрьомін Валентин
  Технічний фахівець ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Валентин. В мої обов'язки входить навчання клієнтів, пошук нової інформації та збагачення власного досвіду в рамках обраної мною тематики.
  Я повністю задоволений своєю професією. MSG Equipment – це компанія, яка вдосконалює галузь ремонту та обслуговування автомобілів, весь час підвищуючи рівень якості та розширюючи спектр послуг, що надаються. Упевнений, ми і далі будемо нарощувати темпи, відкриваючи нові горизонти для себе та наших клієнтів.
  Моїм пріоритетом є пошук нових, точних відповідей на будь-які питання. Серед безлічі обсягу інформації я залишаю для себе головне.

  email-icon
 • Толсторебров Олександр
  Технічний фахівець
  Толсторебров Олександр
  Технічний фахівець ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олександр. В мої обов'язки входить навчання за напрямами EPS і кліматичні системи. Дана посада дуже цікава різноманітністю роботи та спілкуванням з величезною кількістю різних людей. Компанія дуже швидко росте, тому в майбутньому я бачу компанію і з величезними перспективами. Як технічний фахівець, можу показати людям наскільки професійно ми підходимо до нашої роботи, а також допомогти в розвитку персоналу всередині компанії.
  Найефективніша стратегія – знайти те, що робить вас щасливим. Це найголовніше для мене.

  email-icon
 • Соколов Сергій
  Тестувальник
  Соколов Сергій
  Тестувальник ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Сергій. В мої обов'язки входить техпідтримка клієнтів, стосовно усього обладнання, по усіх можливих питаннях від експлуатації до рекламації. Так само я займаюся ремонтом обладнання, яке приїжджає до нас на гарантійний та негарантійний ремонт.
  Я люблю свою роботу, спілкування з новими людьми заряджає мене позитивною енергією. Надалі планую продовжувати свою професійну діяльність в цій компанії й бачу велику перспективу в автомобільній галузі.
  Я хочу рости, розвиватися, прагнути до самовдосконалення. Хочу стати краще.

  “Коня можна підвести до води, але напитися він може тільки сам ...”

  email-icon telephone-icon
  +38 (067) 434 42 94
 • Красюк Олександр
  Технічний письменник
  Красюк Олександр
  Технічний письменник ( Україна, Харків )

  Моє ім'я Олександр. У компанії я працюю технічним письменником. Складаю описи для карток товару, пишу технічну документацію та інструкції для користувачів, а також інформаційні статті для сайту. Можу пояснювати та описати технічно складні речі, простою людською мовою. У мої обов'язки входить спілкування з технічними фахівцями, маркетологами, менеджерами – моя робота дуже творча та цікава.
  У вільний від роботи час віддаю перевагу активному відпочинку – це велопрогулянки та рибалка. Ще я захоплююся моделізмом, збираю моделі та макети різної техніки.