Блог

Наприкінці 2020 року Tesla оновила прошивки автомобілів до версії 2020.48. Це оновлення вдосконалило навігацію та призначений для користувача інтерфейс, замість іконок-блискавок на панелі відображається кількість вільних зарядних станцій у цифрах. Різдвяним сюрпризом для власників автомобіля стала розважальна функція Boombox — тепер машина може програвати треки з плейлиста через зовнішній динамік.

Блог

Сучасні, багатофункціональні стенди для діагностики генераторів, стартерів та реле-регуляторів. Обладнання MSG Equipment для експрес-діагностики: тестери MS015 COM та MS016. Стенди для повної діагностики: MS005, MS002 COM, MS004 COM, MS006 COM. Тестери для діагностики вузлів агрегатів: MS012 COM, MS013 COM, MS014, MS021, MS031.

Блог

Все що ми робимо - ми робимо для вас! Прийміть наші найщиріші побажання! Під час новорічних свят ми працюємо за таким графіком:

Блог

Навіщо потрібні курси та де навчають фахівців СТО. Навчання фахівців по діагностиці та ремонту: електричних підсилювачів кермового обладнання (ЕПК); агрегатів кермового управління з гідропідсилювачем (ЕГПК/ГПК); стартерів та генераторних установок; компресорів автомобільних кондиціонерів; амортизаторів та стійок усіх типів; гальмівних супортів.

Блог

Новий рік — нові бізнес-можливості з подарунками від MSG Equipment Компанія MSG Equipment приготувала корисні подарунки, з якими ви легко відкриєте у 2021 році новий бізнес-напрям по діагностиці та ремонту агрегатів автомобілів! Купуючи діагностичне обладнання, ви отримуєте подарунок!
Показано з 1 по 5 із 189 постів