Блог

Діагностика на стенді автомобільного стартера та генератора з можливістю отримати інформацію про технічний стан агрегатів та визначити причину несправності.

Блог

Обладнання для заправки та ремонту автокондиціонерів для СТО. Станція MS101P для очищення систем кондиціонування. Стенд MS111 для перевірки компресора автомобільної кліматичної системи. Підвищення кваліфікації майстрів СТО. Навчання співробітників та фахівців автосервісу за напрямом «Діагностика та ремонт компресорів автомобільних кондиціонерів» в центрі MSG Equipment.

Блог

Інструмент для обслуговування гальмівних супортів. Купити набір інструментів для збирання/розбирання гальмівних супортів TRW, ATE, BOSCH. Спецінструмент для автосервісу від виробника.

Блог

Перевірка акумуляторної батареї гібридного та електричного автомобіля. Діагностика АКБ. Обладнання для діагностики АКБ електричних і гібридних автомобілів.

Блог

Комплексна перевірка компресора кондиціонера на стенді MS111. Промивання системи кондиціонування автомобіля з використанням станції MS101Р. Офлайн та онлайн навчання за напрямом «Діагностика та ремонт компресорів автомобільних кондиціонерів» в навчальному центрі MSG Equipment.
Показано з 1 по 5 із 225 постів