Діагностика компресора кондиціонера. Основні функції MS111

Опубліковано   жов 15, 2019    0 Коментарі  Переглядів (6)
Для виконання ремонту компресора кондиціонера автомобіля потрібні досвід, знання та наявність професійного обладнання для діагностики ушкоджень.

Основні несправності компресора кондиціонера автомобіля

Опубліковано   жов 10, 2019    0 Коментарі  Переглядів (15)
Ознаки, за якими можна зрозуміти, що компресор кондиціонера вийшов з ладу. Які стенди використовуються в автосервісах та СТО для діагностики несправностей автокондиціонера.

Обладнання для ремонту автомобільних кондиціонерів

Опубліковано   жов 8, 2019    0 Коментарі  Переглядів (13)
Кондиціонери для автомобілів потребують постійного технічного обслуговування. Обладнання MSG Equipment використовується в автосервісах для перевірки технічного стану компресорів автокондиціонерів та кліматичних систем, які працюють на холодоагенті R134A, R12, R1234.

Методи діагностики компресора кондиціонера

Опубліковано   жов 4, 2019    0 Коментарі  Переглядів (18)
Як перевірити автомобільний кондиціонер на наявність несправностей. Ушкодження автокондиціонерів, які найбільш часто зустрічаються в практиці автомеханіків. Професійне обладнання для діагностики автокондиціонерів.

Про щітковий та безщітковий електромотори

Опубліковано   вер 26, 2019    0 Коментарі  Переглядів (27)
Чому в сучасних електропідсилювачах керма використовують безщіткові електромотори. Переваги та недоліки щіткового та безщіткового моторів. Принцип роботи, відмінності, характеристики щіткового та безщіткового моторів.
Показано з 1 по 5 із 105 постів